בשידור חי בערוץ 20 - תשאלו מה שבא לכם!

תגובות

 1. דנה

  דנה2 שעות לפני

  החוצפה של אולמרט, עבריין מושחת שישב בכלא כמה שנים, מתועד בקלטות מקבל שוחד, להצתלם ולהתראיין בתקשורת ללא בושה וכבוד עצמי, להיפגש עם תומך הנאציזים ומכחיש השואה הנבל אבו מאזן, עולה על כל דמיון !!! בחוצפתו כי רבה עוד מעז להשמיץ את ביבי שעדיין בחזקת חף מפשע, מחרידה. אין ראוי מביבי לראשות הממשלה

 2. דנה

  דנה2 שעות לפני

  החוצפה של אולמרט, עבריין מושחת שישב בכלא להצתלם ולהתראיין בתקשורת ללא בושה וכבוד עצמי ועוד עם תומך הנאציזים ומכחיש השואה עולה על כל דמיון !!! בחוצפתו כי רבה עוד מעז להשמיץ את ביבי שעדיין בחזקת חף מפשע מחרידה. אין ראוי מביבי לראשות הממשלה

 3. M C

  M C3 שעות לפני

  אולמרט הפושע העבריין האסיר ברשיון מצא לו חבר רב מחבלים שאחראי לרציחות אזרחים יהודים תמימים ולתכנון פיגועי הרג ומוות. שני יצורים בזויים שפלים וטמאים מצאו להם שפה משותפת וזדונית לפגוע באופן גלוי במדינת ישראל.

 4. יוסי יוסף ד.

  יוסי יוסף ד.6 שעות לפני

  אולמרט?!.... מאיפה הוא צץ עכשיו הזקן העייף הזה?! אני חושב שאני יודע: מבית החרושת לשינאה ורק לא ביבי

 5. מאור יצקן

  מאור יצקן13 שעות לפני

  ביבי אתה גאון ומוכשר, חסר לך רק דבר אחד להודות בטעויות ולקחת אחריות על השגיאות שעשית, רק אז תקבל את האמפתיה של הציבור ותוכל להקים ממשלה.

 6. JewBoy

  JewBoy13 שעות לפני

  הורדת מיסים...מעצמה צבאית שלא יכולה נגד אלפיים מפריחי בלונים.

 7. David Shubeli

  David Shubeli14 שעות לפני

  מר בנימין נתנייהו ראש ממשלתנו היקר !רוב העם אוהב אותך .המיסתננים והבילתי חוקיים בארץ מדאיגים אותי יותר מכול מה שמדאיג אותך . הם מיתרבים בצורה מחרידה ושום כלום לו קורה . הם כאן .מה יהייה אדוני מה יהייה .מדוע אתה כבוד ראש הממשלה לא עושה סוף לחלום הרע הזה שאנחנו מתעוררים כול בוקר ומגלים שזה לא היה חלום בלהות .זאת מציאות .

 8. Joshua Witt

  Joshua Witt16 שעות לפני

  Pyramids of Egypt. Live birth mammal rapists. An aerodynamic egg with a penis coming out of it, the Canadian goose. Where are the other red lizards? Concealed Claw can do two things at the same time with his super powers, he was a bird and now he is a reptile. Insure that my medication gets to me and I will certainly discipline everyone severely but it is a feedback mechanism which will expire eventually. Live birth mammal rapists though.

 9. sportac

  sportac16 שעות לפני

  איך ביניימין, אתה הולך להילחם בשחיטות?

 10. נתי אביטן

  נתי אביטן16 שעות לפני

  חייייים שלי .איזה דיבור..איזה תשובות ברורות.איזה איש מיוחד..איפה הוא ואיפה הדביל בכחול לבן..זה פשוט נראה שאין כוחות.. אל תדאג ביבי ניתן לך הכל כדי שהפעם זה שלנו!!!!

 11. Joshua Witt

  Joshua Witt17 שעות לפני

  Methamphetamine increases cognition. Amphetamine prevents distraction. Methylphenidate improves working memory and enhances feedback mechanisms. I will recover very easily. You must insure that I receive all three of these.

 12. Naeem Alkean

  Naeem Alkean18 שעות לפני

  למה דווקא ערוץ 20

 13. אלי סוליי

  אלי סוליי18 שעות לפני

  ראיון מניפולטיבי. מספיק לבדוק טיפה לעומק ולהבין שמדובר רק בחלקי מידע אין שום תשאול אמיתי ורציני רואים שהכל מוכן מראש ונועד אך ורק ללקק לראש הממשלה (את ההצלחות אף אחד לא ייקח מנתניהו). יש המון כשלונות דברים שצריך לדבר עליהם ברצינות ולא להסתיר אותם בשקרים, או יותר נכון באמת שמתאימה לנו. (הראיון היה 40 דקות מבוזבזים דברים שראש הממשלה חוזר עליהם כמו דיסק שרוט כבר שנים, בזבוז זמן)

 14. black flag

  black flag20 שעות לפני

  זה כמו להגיד או תצביעו לי או תצביעו לי,השיטה של ביבי היא אותה שיטה שהשתמש בה כל הזמן בשביל להשאר בשלטון/ "או ביבי או טיבי" / "ערבים נוהרים לקלפי" / ועכשיו "גנץ תלוי באחמד טיבי" אתם לא יכולים לזהות את התרגילים שהוא עושה כל הזמן בשביל להשאר בשלטון...ולמה שישאר אפילו מה הוא עשה בעשור האחרון , הביא את הכרת טרמפ ברמת הגולן? למה מי צריך את זה ,גם ככה רמת הגולן קיימת בשלטון שלנו ...סתם מעורר המדינות מסביב, חוץ מהפילוג שהוא עושה בחברה הישראלית . חברים תתעוררו מה שהוא אומר זה סתם שקר גדול למה כל הזמן הוא בכוח מנסה לשכנע את העם שהוא הבנאדם היחיד ובלעדיו המדינה לא תוכל להמשיך את דרכה לצמוח ,למה מי הוא בכלל ??

 15. אדון שוקו

  אדון שוקו21 שעה לפני

  כמה שקרים בראיון אחד. 1. מתחיל בראיון אומר שהתקשורת לא משמיעה אותם. בכל ערוץ טלויזיה משמיעים כמעט ורק את הליכוד. הרי על מה התיקים שלו? על תקשורת !!! 2. אם ימינה הולכים עם גנץ יש ממשלה!גנץ רוצה אחדות עם הליכוד. ושביבי יטפל בתיקים שלו ויחזור שני. 3. הגז הגז. אף אחד לא באמת רצה שישאר באדמה. דיברו על ההסכם הגרוע של המדינה. 4. תוכנית המאה זה הרי בלוף המאה. כל פעולה שהיא חד צדדית מביאה לריחוק . ראינו את זה עם ההתנתקות בעזה שבה תמך ביבי. ארה"ב בעדנו ותומכת. התבלבלת הבעיה בפלסטינים. 5. הכלכלה של ביבי היא מונופולים של עשירים. המחירים משתוללים ואנחנו נדרשים לשלם המון. ולעבוד הרבה מאוד שעות. 6. חינוך פשוט השקעה לא נכונה של הכסף. הכיתות עדיין גדולות. שכר נמוך. שיטת לימוד מיושנת. 7. די לשקרים גם לך אין ממשלה צרה בלי טיבי. כחול לבן לא פחות ימניים ממך ולכן מתעקשים על אחדות עם הליכוד. אם ימינה יחברו ביבי מודח והליכוד מצטרף לממשלה. 8. רק בכחול לבן יש אנשים שבאו באמת לעבוד בישבילנו נקיי כפיים. facebook.com/BeGantz/videos/149538016033989/ ממליץ לכם לראות ולהעביר. צילום מלא של הכנס עם גנץ לפני כמה ימים בכפר סבא. (למי שראה מה שביבי סילף ברשעות בפייסבוק זה את התשובה לילד סביב דקה 42)

 16. Amin Besan

  Amin Besan21 שעה לפני

  אתה מכרתה את ביטחון מדינת ישראל כדי שבן דוד שלך ירוויח כסף מעיסקת הצוללות, וגם הסתרתה מהציבור, וחמור מכך גם מהרמטכ"ל בתענה למידע סודי. והמיידע הוא שאישרתה לגרמנים למכור צוללות למצרים!!!. את מתורף לגמרי שאתה מהמר על ביטחון המדינה. אם זה ראש הממשלה שאתם רוצים אז אין לכם מוסר אז תוכלו את מה שבישלתם חבורה של מפגרים חסרי שכל, אל תבכו כשתקבלו את החשבונית בסוף כי אתם ובעצם כולנו הולכים לשלם על זה ביוקר.

 17. Amin Besan

  Amin Besan22 שעות לפני

  "אני נעמה בת יפה יששכר,מתכבדת להשיא משואה זו של יום העצמאות ה 72 של מדינת ישראל. לכבוד כל מבריחי הסמים לשימוש עצמי שנתפשו בנמלי התעופה בעולם וממשיכים לשבת בכלא (נה נה נה נה נה נה..). לכבוד כספי הנדוניה שהלכו לי על הטיסות של אמא שלי למוסקווה. לכבוד חצר אלכסנדר ובית המעצר במגרש הרוסים שנמסרו עבורי לרוסים. לכבוד ראש הממשלה שלנו שלמזלי צריך להראות השגים בינלאומיים ולמזלי נתפשתי ברוסיה שלמזלו עומד בראשה פוטין וזה חשוב לו פוליטית. אמרתי שיש לי מזל? לכבוד דוד שלי שעובד כנהג במשרד שראש הממשלה לכבוד כל אלה שהפכו אותי לגיבורה לאומית ול"ילדה של כולנו" למרות שאני סך הכל צרכנית סמים קלים החלתי באופן מודע להתמסתלל ושבתכלס דיי הביאה בושה למדינה. אה...ולתפארת מדינת ישראל" 🇮🇱

 18. wael albargouthi

  wael albargouthiיום לפני

  ilgos.info/wyd-w/13hye22GadWZqsQ.html 💙👁🖖🔷️🕯🕍🕯🌟👍

 19. batsheva livne

  batsheva livneיום לפני

  רק ביבי - ברור ענייני שנון אמיתי ערך חשוב ביותר לבניית מדינה . לא התקפלות ולא כניעה לאוייב הנצחי והדו פרצופי שיחזרו לירדן כל הירדנים ביו"ש. ושייחזרו למצריים כל העזתים כי משם הם באו זאת לא המדינה שלהם ואף פעם לא הייתה . הגיע הזמן לומר זאת ברור וחד משמעי בלי פחד. ככל שנחזור על המשפטים הללו הם יחלחלו בתוך העם . בניגוד למה שהשמאל מנסה לחלחל לתוך נשמתנו שכאלו אנחנו כובשים. הכובשים האמתיים הם הערבים . כל פיסת אדמה בארץ הזאת ובחפירות זועקת היסטוריה יהודית אין שום היסטוריה ערבית בארץ הזאת . את הממצאים הארכיאולוגיים האלה צריך להציג בכנסת ,שהח"כ הערבים וחבריהם ה"יהודים" יראו זאת אוליי זה ישכנע אותם להבין שזאת מדינת ישראל מדינת העם היהודי בניו וצאצאיו של יעקב אבינו. הם הערבים לא בניו של יעקב אבינו הדברים ברורים. אבל תמיד יהיו מתוכנו מי שינסה לטשטש את האמת לא ניתן להם וכרגע זאת המלחמה האמיתית זהותינו היהודית וחיבור העם לאדמת א"י. זו חובתינו לילדינו ולדורות הבאים הם לא יסלחו לנו שנוריש להם מדינה עם כ"כ הרבה בלגן. חייבים להיות ברורים וחד משמעיים אסור לוותר על מדינת ישראל כולל עבר הירדן המזרחי. כמובן הכל בעזרת ה' ולא נפסיק לבקש ולהתפלל התפילות יכריעו בסוף . לתפילה יש כוח עצום. בהצלחה !!!וישועת ה' כהרף עין.

 20. LIOR STR

  LIOR STRיום לפני

  כיהנת כראש ממשלה משנת 96 ,הבאת איתך את ליברמן ,כחלון ,ניר חפץ ואחרים כולם בצורה כזו או אחרת כשלו בצורה נחרצת ובשלב מסויים גם עזבו אותך -לא אומר שהם יותר טובים ממך אלא שאתה לכל הפחות גרוע מאוד בבחירת הפרטנרים הקואליציונים שלך ,הבטחת שינוי שיטת ממשל וסיום כהונתך אחרי שתי קדנציות -בפועל אתה כאן כבר 23 שנה חלק גדול מזמן זה כראש ממשלה ,"בזכותך" (חלק גדול מהאשמה עלייך) ישראל תקועה במערכת בחירות שלישית ואולי דוהרת לרביעית כי לא השכלת לשנות כאמור את שיטת הממשל ......(אתה הבטחת כן ?) ,הפערים הכלכליים בתקופתך מהגדולים ביותר שידעה ישראל וישראל היא הראשונה או בין הראשונות(משתנה לפי סוגי מחקר ) באי שוויון כלכלי ......,מערכת הבריאות קורסת תרתי משמע ,החינוך על הפנים תרתי משמע....אז כן מלא נוסעים לחו"ל (צ'רטרים ....) מלא קונים מכוניות חדשות (ליסינג ...) וזה רק מגדיל להם את החבויות והאובר דראפט ולא בגלל שהמחיה כאן פתאום זולה ויש להם כסף מיותר -כאשר למשפחה יש חוב בבנק של כ-100 א' שקל וזה עוד לפני החבות של המשכנתא זה אומר הכול ...אנשים כבר לא יכולים לקנות דירות אז מי שקנה כבר נחנק מהמחירים ומי שלא פשוט עובר לשכירות..........רק אתה מצויין בדבר אחד מערכת יחסי ציבור משומנת שאין איש בישראל שיכול עליה ,זה הדבר העיקרי שהבאת מאמריקה (יחד עם הפערים הכלכליים ) רק ששם לפחות הם נפרדים כל 2 קדנציות ומחליפים מישהו חדש..........אתה לעומת זה נשאר כאן בערך כמו מובארכ. אם זה לא היה עצוב זה היה יכול להיות סרט........................................

 21. LIOR STR

  LIOR STR5 שעות לפני

  @אור בר אז הנה יצא המרצע מהשק ........במקום לענות תכלס ולעניין .אז ככה תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטה ותפקיד די בכיר בתחום כלכלי ...בגילי גם עם כמה נכסים להשקעה שבחיים לא תשיג ...שם כסף שאתה מובטל או עובד זוטר באיזה מפעל עם רמת השכלה מינימלית ..ואתה יודע מה גם אם כן לא שופט אותך על פי זה רק על על הפה המסריח שלך .ראיתי בכרטיס שלך שאתה מתעניין באימוני כושר אז תמשיך לכיוון הזה גבר כי שכל אין לך זה בטוח.ומה שיש לי ומה שאני עושה ועשיתי לא תשיג רבע מזה יא עולב מסכן.......אמרתי לך ואומר שוב תשב בפינה שלך עם נתניהו מנותק משאר העולם המערבי המתקדם.זה בדיוק מה שמגיע לך וגם זה יותר מדי

 22. אור בר

  אור בר6 שעות לפני

  @LIOR STR אין לך מה לענות כי אתה לא מבין כלום בכלכלה במה אתה עובד??? כמה אתה מרוויח?

 23. LIOR STR

  LIOR STR6 שעות לפני

  @אור בר טיפש מטופש שכל אין לך זה בטוח

 24. LIO 1

  LIO 110 שעות לפני

  @LIOR STR עזוב ליאור..עם מי אתה מתווכח ?..קודם שישלים 12 שנות לימוד..או לפחות 6 כיתות ..

 25. אור בר

  אור בר10 שעות לפני

  @LIOR STR שוב אתה מבלבל את המוח ויוצא אדיוט חשבתי שאני ישמע ממך משו עכשיו שיסביר לי שטעיתי שאתה לא דפקט אבל טעיתי יש שיטות ממשל בממשל פרלמנטרי אתה זז נורא לאט אגב נתניהו טען שעד היום הוא בעד השיטה שטר נשיאותי מוגבל ל2 קדנציות אין טעם להתווכח עם טמבל לך תלמד תחזור אליי אחרי שהבנת יש לשכה לסטטיסטיקה והיא קובעת נחרצות שמדד השיווין בישראל נמצא בשיא כל הזמנים מה אתה מבלבל תמוח נגד העובדות ודורש שלא יקראו לך טמבל יודע מה לך תעשה גוגל נדבר אחר כך שלא תעיז להגיב פה לפני שעשית גוגל ואגב שנתניהו ענה שהוא בעד הגבלה ל2 קדנציות הנושא של השיחה היה ממשל נשיאותי שוב לך תעשה גוגל תחקור תלמד תבדוק אני לא ייכנס לדיון עם אהבל

 26. יהודה בן מרגי

  יהודה בן מרגייום לפני

  עד עכשיו חשבתי שגנץ צודק עכשיו אני בטוח שלא ביבי ימלך

 27. I.l

  I.lיום לפני

  רמאי.נוכל.שקרן.יאללה למעשיהו..חלאה.

 28. shahar zion

  shahar zionיום לפני

  דפקטים חברתית עם בולבול קטן, לכו לכנסייה שלכם בני זונות. גם שומר עליכם ומספק את הנשים שלכם, תתביישו יבני 26 מאבדי זיקפה מטומטמים ומאושפזי בתי חולים. עלאק מתחתנות טסות לחו"ל ובוגדות בגלל שגבר לא מספק- נכון זה צודק אין מה לשפוט, אבל יש לשדרג. אתם אשכרה אנטישמיים בגלל שאתם נחותים. אני אחסל את כל ההומו הביליס!!!!!

 29. shahar zion

  shahar zionיום לפני

  יאלה שדרגו!!! גנים של טיטאנים הכי טוב ימפגרים, אני באמת נהנה מהאוכל!!!

 30. shahar zion

  shahar zionיום לפני

  למה אתם בוחרים בנציגי ציבור לא פרקטיים, תראו איך אזרח ישראלי גבר שומר על משפחותיכם, טס לארופה השפיל את הגרמנים הפיל את אנגלה מרקל, ולמה? כי אני אינדו ארופאי בן אלמוות. עכשיו תקשיבו אחרי שנים של קונפליקטים תרבותיים עם אנשים, גיליתי נרטיב התהנגותי וזה :משחק פיצול הזמנים של אישה, דוקטרינה אנגלו מרקלית, כת טכנית המשוייך להומו הביליס ולתתי הגזע המשוייכים אליו. כמו עמידה על דוקטרינת הכנסיות;לא לערבב גזעים ולשמור על הומוגניות וגזע נחות בעל תוחלת חיים קצרה. עם ישראל צריך יותר גנים נאנדרתלים, הגיע הזמן לחזור אחורה כדי להתקדם מהר יותר לעתיד טוב יותר. הגן הפולני בעוכרינו, אפיגנטיקה של כימרה היא הפיתרון; מי לא רוצה להרגיש בריא כמו שמשון או חכם כמו איינשטיין. גנטיקה של עבדי כנסייה, בקיצור לכו להזדיין עם הימי ביניים שלכם!!

 31. galit dol

  galit dolיום לפני

  לא ללכת לאחדות עם בני גנץ ! אם תלכו - תצטערו על היום שהסכמתם. לא ללכת איתם בכלל, אפילו לא למשא ומתן בשום נושא !!

 32. Bunthiem B

  Bunthiem B2 שעות לפני

  Jew

 33. Enav Or

  Enav Orיום לפני

  האדם הזה בנמין נתניהו, מ.ש.ק.ר לנו כ.ל ה.ז.מ.ן!!! קשקשן, המקשקש שטויות, לא אמת או חצאי אמיתות, כך שלא ניתן לנהל עימו שיח עם הצופים (כי נתניהו מפחד!). משקר בנוגע לגנץ ואולמרט. משקר בנוגע להסכמה בין לאומית בנושא הסיפוח (הרי איש לא יספח באופן חד צדדי ויריב עם כל מדינות ערב והעולם! גם לא המטעה נתניהו! בקיצור, בנימין נתניהו מ.ש.ק.ר לנו כ.ל. ה.ז.מ.ן!

 34. אור בר

  אור בריום לפני

  חחחחחחח יא שטוף מוח יא תלוש יש לך הכרה אמריקנית בבקעה מי יתעסק עם אמריקה טיפש דפקט משקר לגבי גנץ ואולמרט??? מה שאולמרט תטקע גלגלים לתכמית ה100 זה לא נכון??? שגנץ הוא לא שמאל?? גנץ עובד בלצייר את נתניהו כשקרן פתולוגי כדי שבעצם הוא יוכל לשקר ולהונות את הציבור גנץ הוא שמאל לפיד הוא שמאל אשכנזי שמאל והם יצאו לבחירות כדי להגדיל את כוחם ואת כוחה של המשותפת לממשלת גוש חוסם שמאל ערבים את זה הוא מסתיר ובגלל זה הוא מצייר את נתניהו כשקרן ואתם בולעים פתיונות של חברת יחסי ציבור

 35. Nilka D

  Nilka Dיום לפני

  הטענה כאילו הלכנו לבחירות נוספות בגלל החסינות היא שקרית. מי שגרם לבחירות היה ליברמן שדרש להעביר את חוק הגיוס כלשונו . הסירוב של יהדות התורה לקבל את דרישתו הביא להליכה לבחירות נוספות. אז מספיק עם השקרים!!! בעוד נילי.

 36. אנונימוס אנונימוס

  אנונימוס אנונימוסיום לפני

  צרכים להחזיר את אולמרט לכלא חזרה

 37. Liad Finkelstein

  Liad Finkelstein2 ימים לפני

  יותר מביך מהראיון עם אלירז שדה...

 38. שניאור והודיה אלימלך

  שניאור והודיה אלימלך2 ימים לפני

  גנץ ואולמרט זונות של טרוריסטים רק ביבי 👍👑

 39. Zach Dzikansky

  Zach Dzikansky2 ימים לפני

  רק ביבי ו הליכוד

 40. Orly Eitan

  Orly Eitan2 ימים לפני

  ביבי והליכוד לא יכול להקים ממשלה בלי אחמד טיבי

 41. Orly Eitan

  Orly Eitan2 ימים לפני

  פאתטי מתמסכן, לא עשה כלום 13 שנה ופתאום יש לו שש רפורמות. זה שפל

 42. מירב חדד

  מירב חדד2 ימים לפני

  למה מזניחים את הדירות הגענו כבר ל 6 אלף שקל של שכירות למה לא בונים עוד ערים חדשות בעשר השנים האחרונות כבר בקושי בונים ערים חדשות מתוך צער וכאב

 43. אור בר

  אור בריום לפני

  רגולציה מטורפת שרידים מימי הסוציאליזם של מפלגת העבודה

 44. מירב חדד

  מירב חדד2 ימים לפני

  הגענו כבר יותר מ6 אלף משלמים מעל 7 אלף שכירות זה מוגזם למה לא בונים

 45. Karl Ben-Jedi

  Karl Ben-Jedi2 ימים לפני

  מאי השם ישמור על ראש הממשלה נתניהו ויחזק את עבודת ידיו.

 46. M C

  M C2 ימים לפני

  בן ימין נתניהו גדול מנהיגי ישראל מאז משה רבנו. מנהיג גדול אהוב ודגול. בנימין נתניהו הוא מלך המשיח.

 47. GG GG

  GG GG17 שעות לפני

  כאדם מאמין, איך אתה יכול לרשום את זה... עזוב אם ביבי מנהיג ראוי או לא - גדול מנהיגי ישראל מאז משה רבנו? מלך המשיח? באמת? נשמה טובה תקרא יותר לעומק בתורה ואת נבואות המשיח ואל תתן לפוליטיקה זולה ושטיפת מח הרסנית להסית אותך מהקדוש ברוך הוא

 48. Yochai even tzur

  Yochai even tzur2 ימים לפני

  אין לי מושג מה העניין נגדו מדובר על מנהיג בסדר גודל של מעצמה דיי ברור שנתניהו צריך להיות ראש ממשלה

 49. Igor Tyomkin

  Igor Tyomkin2 ימים לפני

  משכנע מאוד. לוגיקה, הגיון, ניסיון וגישה מציאותית - כל בן אדם בעל הגיון אמור להבין ולתמוך בגישה זאת

 50. ואדים שבשקביץ

  ואדים שבשקביץ2 ימים לפני

  לשלוח את אולמרט ל כלא בוגד ב מדינה

 51. Tsachi Itschack

  Tsachi Itschack2 ימים לפני

  7 דקות לתוך הראיון שואלים על עודה והוא עונה על אבו מאזן... השכל כבר לא חריף כמו פעם. עונה על מה שהוא רוצה ולא על מה ששואלים וזה עוד בערוץ סופר אוהד. מביךךךךך

 52. Tsachi Itschack

  Tsachi Itschack2 ימים לפני

  שתי דקות לתוך הראיון כבר מתחילים השקרים 😂 פחחחחח איזה פרחח הביב 😂

 53. Tsachi Itschack

  Tsachi Itschackיום לפני

  Dana Ron מה קשור למה שאמרתי? לא שקרן?

 54. Dana Ron

  Dana Ronיום לפני

  facebook.com/yaron.haim.7/videos/10157476536149219/

 55. mavida14 avital

  mavida14 avital2 ימים לפני

  שבחי ירושלים

 56. mavida14 avital

  mavida14 avital2 ימים לפני

  זה מה שבוגי עשה, נבחר בתיק הימני ועבר לשמאל בלי להניד עפעף לתדהמת בוחריו

 57. mavida14 avital

  mavida14 avital2 ימים לפני

  מעניין אם 2 מיליון מתיישבים יהודים בשטחי הראשות הפלסטינאית יסרבו להיות כלולים בחלק אינגראלי ממדינת ישראל ויתחננו לחיות תחת שלטון פלסטינאי, בהקבלה למה שקורה במשולש

 58. raamses egipt

  raamses egipt2 ימים לפני

  אוהבים אותך נתניהו!! מצביעים ליכוד

 59. אייל קמחי

  אייל קמחי2 ימים לפני

  צאו להצביע!

 60. Menni Zehavi

  Menni Zehavi3 ימים לפני

  ביבי הוא מלך האספסוף ניקול והפרימיטיבי

 61. Menni Zehavi

  Menni Zehavi3 ימים לפני

  ביבי הוא בושה וכלימה לישראל

 62. Menni Zehavi

  Menni Zehavi3 ימים לפני

  ביבי מושחת ושקרן

 63. Menni Zehavi

  Menni Zehavi3 ימים לפני

  ביובי פושע חסר מוסר

 64. Menni Zehavi

  Menni Zehavi3 ימים לפני

  ביובי מזמן מקומך בכלא

 65. Dana Ron

  Dana Ron3 ימים לפני

  ilgos.info/wyd-w/lZ6jZq90p8CP2dQ.html - (MAFITZIM on facebook)

 66. חנן בידוסה

  חנן בידוסה3 ימים לפני

  רק ביבי רק מחל רק הליכוד פה מפיק מרגליות כבוד ראש ממשלתינו היקר בנימין נתניהו אנחנו אוהבים אותך ואנחנו לא מפחדים גנץ אולמרט גנב מבין גנב

 67. Moshe Bar-Ness

  Moshe Bar-Ness3 ימים לפני

  אם להאמין לדבריו, אז הוא לא רק מלך ישראל אלא גם מולך על פוטין ועל טראמפ. רק חסרות הטפיחות על החזה של גורילה מנצחת. אני מתחיל להבין את המתלהמים. הוא מצליח להראות כמה הוא גדול וחזק, ולהלהיב את כולם לתמוך באיש החזק שיציל אותם מהפחד שהוא זורע באזרחים. חיי היום-יום של אזרחי ישראל לא מעניינים אותו - חינוך, איך לגמור את החודש, מערכת הבריאות. במקום לבוא ולתת שירות לאזרחים, הוא בא לתת לנו כבוד מנופח וכוזב דרך הכבוד והמנופחות שלו.

 68. אור בר

  אור בריום לפני

  מעניין מה היה מצב החינוך פה אם היית נסוג לקווי 67 יא טמבל לך תלמד הסטוריה

 69. Dana Ron

  Dana Ron3 ימים לפני

  Moshe- TAFITZU on all the media.. on facebook and everywhere else too - ilgos.info/wyd-w/lZ6jZq90p8CP2dQ.html

 70. בלהה מיכאלי

  בלהה מיכאלי3 ימים לפני

  ბატონო ნათანიაუ ძალიან გთხოვთ იზრუნეთ ბინების ფასებზე მეტისმეტათ გაზარდეთ ბინების ფასები აქ ისეთი ფასებია რომ მსოფლიოში ეს არსად არ ხდება ასეთი ფასები სანამდე უნდა იცხოვრონ ქირით დაოჯახება უნდათ და როგორ ყველაფერზე გაუსაძლისი ფასებია მიეცით შანსი მომავალ თაობას

 71. Hadas Eyal

  Hadas Eyal3 ימים לפני

  גנץ לא מתאים להיות ראש ממשלה

 72. מיכאל אבישר

  מיכאל אבישר3 ימים לפני

  כל. הכבוד. לנתניהו. עבד. על. החמור. אובמה. והצהיר. עלאק. שתי. מדינות. לשתי. עמים. וניטרל. את. החמוווור. אובמה. כי. נתניהו. ידע. ויודע. שהטרוריסטים. רוצים. רק. בחיסול. ישראל.

 73. קותי גרטנר

  קותי גרטנר3 ימים לפני

  מזל שגנץ לא יכול להקים ממשלה רק שנתניהו לא יתחנן אחרי מועד ג' לאחדות נלך לבחירות רביעיות לכל מחיר !

 74. MISHKAN ED

  MISHKAN ED3 ימים לפני

  ולגולן אומר, חשוב שתדע מי נמצא מולך או לידך. אחד הגדולים והדגולים של דורנו. ואתה לא נותן לו את הכבוד המגיע לו. כדאי שתלמד איך לתת כבוד לאדם כזה דגול!