יוצאים מהכלל | רוני קובן יוצא לחוות הבריאות אלומות - פרק 7

כאן 11 | רוני קובן יוצא להכיר מקרוב קהילות ייחודיות בנוף הישראלי. בפרק אישי מתמיד, קובן יוצא לשבוע בחוות הבריאות "אלומות", לפגוש את מי שבאים לצום כדי להיות בריאים יותר. למה לצום? מי יחזיק מעמד ומי יישבר?
על #יוצאים_מהכלל: העיתונאי רוני קובן חוזר לכאן 11 בסדרה דוקומנטרית חדשה בת 7 פרקים ויוצא לפגוש קהילות ייחודיות בנוף הישראלי: אנשים שמבחירה או מחוסר ברירה חיים בדרך השונה באופן קיצוני מכל מה שאנחנו מכירים. קובן הולך להכיר אותם מקרוב וגם לחוות איתם את סגנון החיים המיוחד שלהם.

רוני קובן הצטרף לטקסים של נאמני הר הבית ותיעד את הניסיונות הלא חוקיים שלהם להקריב קורבן פסח על ההר, וכן התלווה לקהילה הקווירית, שלחבריה יש זהות מגדרית נזילה, לקהילת כוכבי הילדים שבה חברים אלפי כוכבי ילדים שחולמים להיות יובל המבולבל, לבני נוער סטארטפיסטים מדור ה-Z שהתעשרו בזכות עצמם, והם בעלי סדר יום מתיש ובלתי אפשרי, ולאנשי "אוף דה גריד" - האנשים שנאלצו או החליטו לצאת אל מחוץ למערך החיים המודרני ולחיות בבידוד בטבע.
• להרשמה לערוץ כאן | 11 ביוטיוב ◄ goo.gl/nSZXmc
• מוזמנים לעקוב אחרינו כאן | בטוויטר ◄ kann
• כאן | באינסטגרם ◄ kan_israel
• כאן | אתר האינטרנט ◄ www.kan.org.il/

תגובות

 1. ליז 3

  ליז 3חודש לפני

  איזה אישה גיבורה את ,איה !! איך נלחמת על כבודו של אביך וואו מעורר התפעלות ...

 2. *isabelle* -rezniq-

  *isabelle* -rezniq-5 חודשים לפני

  אתה בן אדם מדהים(:

 3. Idan Gaddish

  Idan Gaddish5 חודשים לפני

  רק אני כשאני צופה בזה אני נהיה רעב??

 4. שקד סולימני

  שקד סולימני5 חודשים לפני

  רונייייייייייי אוהבת אותך❤️❤️❤️❤️❤️

 5. B T

  B T5 חודשים לפני

  דיאטות לא פועלות מעצם היותם מוגבלות לזמן מסוים. אם למשל עוקבים לפי דיאטה מסוימת ע״מ לרדת במשקל, נוטים להפסיק אותה ברגע שמגיעים למשקל הרצוי. תזונה נכונה ומאוזנת היא לכל החיים ואין בא התחלה והפסקה. תזונה לחיים היא המטרה ולאחר שמגיעים לאיזון בין קליטת אוכל (קלוריות) ביום ו״שריפתם״ על ידי פעילות גופנית, דבר שלוקח קצת זמן ונעשה על ידי נסיון אישי. כשמגיעים לאיזון כזה ושומרים עליו פחות או יותר, לא תהיינה יותר עליות וירידות משמעותיות במשקל, בכמות הקולסטרול, והבריאות הכללית תשתפר. התזונה האידיאלית הטבעית היא תזונה טבעונית אשר מספקת את כל הנחוץ לגוף ועוזרת לבריאות מבחינות שונות. אינני רופא וגם לא יועץ תזונתי אלא מביע דעות הבנויות על עובדות ידועות ועל נסיון עצמי. תזונה טבעונית במשך 5 שנים ואימון גופני כמעט יומי למשך שנתיים הוכיחו זאת. אני בן 65 ומרגיש הכי טוב בחיי.

 6. youtoomf

  youtoomf5 חודשים לפני

  עומרי שרון

 7. יוסי יוסף ד.

  יוסי יוסף ד.5 חודשים לפני

  תוכנית מדהימה. רוני היקר, גם אם לא הרגשת השפעה ושינו. גם בעניים הכל כך ראליות שלנו אנחנו רואים שלא הצלחנו , זה לא נכון. זה שקר. כי מציאות ומצב חיינו עכשיו שאנו חפצים ורוצים לשנות, גם נוצר ונרקם ונקשר לא בבת אחת ו ליפעמים גם בלי שנרגיש שזה קורה לנו, זה קרה. וזה קרה ותפס מקום מאלפי ומיליוני פיסות פאזל קטנות שהרכיבו את התמונה הענקית. במשך שנים. ושהיו רק כמה חלקי פאזל קטנות , לא הרגשנו. כך גם עכשיו, החוויה באלומות, השבוע הזה, לא ילך לאיבוד בשום אופן. הוא חלק מחלקי הפאזל שלאורך זמן ירכיב תמונה גדולה חדשה. רק שלא נזניח אותן לשקוע לנו עמוק בתודעה. אקליפטוס ענק בן 200 שנים מתחיל בזרע קטן ושתיל רכרוכי...

 8. יוסי יוסף ד.

  יוסי יוסף ד.5 חודשים לפני

  איה את גדולה את ענקית. את... (-: כן, מבוזבזת. עכשיו, את בלי הסחי דעת חיצוניים מה שמכריח אותך להיכנס פנימה , לאוצר של איה. שהודחק ב נזיד עדשים. קרי: מאפה וקפה. איה הנשמה הגדולה ובצד השני, מאפה וקפה. המבורגר וקולה. כריך ענקי מפוצץ בכל מכל כל. תבחרי.

 9. יוסי יוסף ד.

  יוסי יוסף ד.5 חודשים לפני

  רוני קובן המתוק והחמוד. אמן שתצליח אמן שבסוף הדרך הקשה , תגיע. אתה ואורטל וכולם. כולם!!! רק תעמדו בקושי ובתהפוכות בסוף הדרך יש הרבה יותר מ... כומתה.

 10. דני דני

  דני דני5 חודשים לפני

  עם ישראל אחד. יהיה זכרה ברוך

 11. דני דני

  דני דני5 חודשים לפני

  😂

 12. יעל אלבז

  יעל אלבז5 חודשים לפני

  אורטל כזו נסיכה בובת חרסינה מתוקה מתוקה מתוקה כואב הלב.. שולחת חיבוקים ונחמה למשפחה. תודה לך רוני על התוכנית גם קרוביי היו באלומות וחזרו מוקסמים מסיפורי הניסים על המקום הזה..נשמע שזו הונאה אחת גדולה.אורח חיים בריא,ניקוי גוף וריסטארט לגוף סבבה אבל לא מעבר.וזה קריטי לדעת לפני

 13. Global Roleplay Society

  Global Roleplay Society5 חודשים לפני

  פייר...עשה לי חשק לסלט...

 14. אור זייד

  אור זייד5 חודשים לפני

  אני מודעת לזה שצריך לקחת את המקום הזה בערבון מוגבל, גם בגלל שהבעלים של המקום טוען שענות שאין להן בסיס, ועובדה שאישה מקסימה נפטרה (עם או בלי קשר, כי נאמר בכל אופן שהיא נסתה הכל, או כמעט הכל), מה שמעניין אותי הוא שאת החלק הכי חשוב לא הכניסו, וזה האם באמת ראית ירידה במשקל? הפרק כולו מפנה איזו אצבע מאשימה בגדול, ועוד במיוחד בציון העובדה שאורטל נפטרה.. אבל נאמר לו ע"י לפחות שתי נשים אם אני לא טועה שנראה שהוא ירד במשקל לפי הפנים, שהיו עגלגלות יותר בתחילת הפרק לעומת אמצע/ סוף הפרק. חלילה אני לא מבקשת לדעת כמה שקל לפני ו/ או אחרי, אבל הייתי שמחה לדעת גם אם הייתה ירידה הכי קטנה כי נראה שכן.. לא לכולם התהליך הזה מתאים, ולבוא ולהגיד שזה מרפא מחלות, זה ממש לא, וזה פותח פתח להמון דברים, אבל אולי לירידה במשקל זה כן עוזר.

 15. saji

  saji5 חודשים לפני

  חחח איזה סטירה הרג אותי 😂 29:36

 16. Medium

  Medium5 חודשים לפני

  ההבעות פנים שלו פשוט הורגות אותי כל הפרק אני על הצפה חחחחחחחחחחחחחח

 17. Iris Alsheh

  Iris Alsheh5 חודשים לפני

  היינו שם לפני כמה שנים לצלם ספר על מקומות ריפוי. היו ממש מגעילים. קמנו בשעה שלא כתובה בשעון כדי להגיע לזמן ארוחת הבוקר, לא הציעו לנו אפילו מים, פגשנו את גרושתו של ג'רי, לא הראו לנו את החדרים, לא עשו סיור. ממש לא עשה חשק לחזור לשם. הכתבה משעשת וטובה , רק התלונות על ההבטות ביום הראשון היו קצת עדינות

 18. m f

  m f5 חודשים לפני

  האמת התאכזבתי. הרי ברור שמקומות מהסוג הזה הם קיצונים במהותם ואמורים רק להיות הטריגר לשינוי שהאדם רוצה לעשות בחייו, ואני משאירה בצד את הדיון האם זה עובד או שזה בלופ אחד גדול. ציפיתי לראות אותך מתמסר לחוויה, אבל אתה רוני במקום לנסות להשתנות או לפחות להיפתח לחוויה חדשה, מלכתחילה בחרת לברוח ולא להתמודד עם עצמך. מיותר להיכנס לתהליך שאתה לא באמת מוכן או רוצה להיות חלק ממנו, ועוד יותר מיותר להציג את כל הנושא הזה בצורה שטחית וריקנית כזאת. זה כמו להביא במבה לסדנת ניקוי רעילים אנטנסיבית שבה אתה אמור להתנקות.. אה זה בעצם מה שעשית.

 19. Daniel Schwartz

  Daniel Schwartz5 חודשים לפני

  מאוד שטחי - הוא אומר בסוף "לא השתנתי בכלל" למה שתשתנה אם באת לשם בתור עיתונאי לעשות סיפור. מיש שמגיע לשם או לכל מקום אחר לעשות שינויי צריך להגיע כי הוא רוצה / ומוכן. גם הזכיר את המוות של הבחורה, ושאומר מי יודע מה היה קורה אם לא הייתה באה.. נכון מי יודע?! מה זה קשור? היא נפטרה בגלל שבאה לשם? אם אין לל אמירה ברורה אל תגיד.. כל הכתבה מאכזבת כמו כל דבר סטייל חדשות - שקרים מניפטלציות שטחיטת / נוסחא ידוע מראש.. פייק ניוז!

 20. shakked95

  shakked955 חודשים לפני

  בית יפה בנה לעצמו. שרלטנות משתלמת

 21. חיים לחמי

  חיים לחמי5 חודשים לפני

  עצובה הידיעה על אורטל. צריך להתעורר לפני שמגיעים למצב שבו הגוף חולה. החיים המודרנים מהירים רוויי לחץ ומתח.מקווה מקווה שאוכל להתנתק ולהוריד הילוך או שניים

 22. Shahar Skandarion

  Shahar Skandarion5 חודשים לפני

  וואו איזה פרק...

 23. Shira Amrani

  Shira Amrani5 חודשים לפני

  אורטל היקרה.. יהי זכרה ברוך.. נשבר הלב

 24. יהודון מגנובי

  יהודון מגנובי5 חודשים לפני

  וואו פשוט וואו איזה רמה של בימוי עריכה זה צריך להיות בקולנוע . כשרוני מדבר בעריכה זה פשוט מצמרר כמה הוא טוב בזה כמו שחקן מקצועי רוני אתה פשוט אשראה!!

 25. omer barak

  omer barak5 חודשים לפני

  רוני אתה ענק. אוהב את כל האיטמים שלך. כל כך עצוב על אורטל :-( לעשות שינוי זה קשה וכואב וזה בטח לא בשבוע. לחשוב שמשהו ישנה הרגלים של שנים בשבוע זאת תמימות. יחד עם זאת - להתחיל שינוי במקום כזה - נשמע לי מתנה אדירה!

 26. תהילה שרון

  תהילה שרון5 חודשים לפני

  מסע מרתק,עוצמתי ובסוף גם עצוב! רוני קובן,אתה איש מדהים ומרגש❤

 27. Avi Nahir

  Avi Nahir5 חודשים לפני

  הייתי מס' פעמים באלומות ואשוב לשם. עם זאת, היו דברים מאירי עיניים בתכנית. שני הדברים הכי חשובים: הסטירה בפנים כשהבחורה חולת הסרטן נפטרה, ומשפט הסיום שאקח איתי הלאה: "השאלה היא אם בן-אדם יכול להשתנות". אני חייב להאמין שכן.

 28. Moranini T

  Moranini T5 חודשים לפני

  למה לא יישרו לקובן את הרוטציה ברגל?

 29. Aviya Damari

  Aviya Damari5 חודשים לפני

  איזה עצוב הסוף...יהי זכרה ברוך

 30. nirit

  nirit5 חודשים לפני

  איזו איכות של תוכנית! הנאה צרופה! טלוויזיה במיטבה.. כאן אתם 10!!

 31. Naor Zruk

  Naor Zruk5 חודשים לפני

  למעשה, הם 11

 32. חן עבו

  חן עבו5 חודשים לפני

  רשמית העיתונאי ויוצר התוכן הטוב בישראל. כתושבת אלומות היה מרתק לראות מבפנים מה אנשים עוברים בחווה, אנחנו רואים את זה מבחוץ יום יום ותמיד מייחלים להצלחה ולשינוי של האנשים שמגיעים.

 33. AwesomelyLily

  AwesomelyLily5 חודשים לפני

  מדהים

 34. EllyMoody

  EllyMoody5 חודשים לפני

  כל כך הרבה חולי סרטן מתים ללא טיפול כי הם נשבים אחר גורו. אחר טבעוני יודע כל שהפך משיחי. הפרק העציב אותי.

 35. selinanime

  selinanime5 חודשים לפני

  לאכול רק ירקות ועשב זה גם לא בריא.. סדנא לא מאוזנת בכלל

 36. אודליה ישר

  אודליה ישר5 חודשים לפני

  האם הנסיך ויליאם השתתף בפרק? 5:32

 37. Leora

  Leora5 חודשים לפני

  אנחנו לא חזירים, אוכל זה חלק מהחיים. לומר את זה זה מעצבן,ואני לא אשקר.זה עצבן אותי לשמוע את זה. גרם לי להרגיש כאילו אני ״חזירה״ כי אני חושבת מה אני אוכל ומה אני אוהבת לאכול. יש איזון,זה ברור. אבל איזון זה לא לאכול רק פירות וירקות ואוכל כביכול ״בריא״ ברור שצריך לשלב ולא לאכול אוכל ג׳אנק פוד כל היום. יש פה טריגרים להפרעות אכילה בתור אחת שסובלת מהפרעות אכילה. זה נורא נורא קיצוני כמו שקיצוני לאכול כל היום ג׳אנק. אנשים שמחפשים את האושר בלאכול כלכך קצת ולשכנע את עצמך שאתה לא רעב זה עצוב בעיניי. לא מאמינה שלאכול רק בריא מוציא אותך מדיכאון ומהרע שבחיים. הסטירה הזאת של ״אתה לא רעב״ מזעזעת בעיניי. הרדיפה אחרי האוכל וההכחשה הזאת של ״אני אוכל בריא״ זה לא פחות חולני מלאכול כל היום ג׳אנק פוד ולרדוף אחרי מה אני אוכל עוד שעתיים. זה לא פחות מזעזע. ראיתי פה דפוסים של הפרעות אכילה,כי אני מרגישה ככה לפעמים. הפחד מלאכול משהו שהוא טעים כי אכלתי כמה ימים בריא... זה לא בריא! זה באמת לא בריא.זה חולני באותה מידה כל המקום הזה והשיטה. היא חולנית ולא בריאה. הדיבור שלהם הזכיר לי דברים שהייתי חושבת שהייתי בשיא ההפרעה. זה לא החיים האמיתיים. הכל פה זה תסבוך אחד גדול לדעתי. זה מקום של כביכול ״לחשב מסלול מחדש״ לחשוב על החיים ועל העתיד.שזה בסדר...אבל האוכל משחק פה משחק מאד מדכא. מקווה שאתם מבינים את הנקודה שלי.

 38. שי קטן

  שי קטן5 חודשים לפני

  האם ניתן לטעון נגד מרוץ החיים המתיש והמעייף כאשר בזכותו אנשים בכלל מסוגלים לשלם מחירים כאלה כדי להתנתק? אבות אבותינו רק חלמו לחיות כמונו, וכשאנחנו חיים בצורה מסויימת, מה אנחנו עושים? מלקים את עצמנו. תמיד קיצוניות במיטבה- חוקנים, מיצי עשב חיטה, אוכל לא מעובד ולא מבושל, תה, סלטים. בני האדם הם יותר קרניבורים מאשר מלקטי עשבים. אז נכון, אנחנו תוצר של התזונה המערבית שהיא לא בריאה בדרך כלל, אבל אפשר לעשות הכל במידה ולא בקיצוניות. צמצום פחמימות וצריכה של פחמימות מורכבות, צריכה של יותר פירות וירקות, העלאת צריכת הדגים והעופות לעומת בשר בקר. הכל במידה. הגוף שלנו חכם, אין צורך לנקות אותו מבפנים, הוא יודע היטב להתמודד עם רעלים, אין צורך להרגיש רעב, אין צורך להלקות את עצמנו כל הזמן, רעב הוא תהליך טבעי ולהעניש את עצמנו כי אכלנו "במבה" או שוקולד זה פשוט מייסר ולא הגיוני, אני מעדיף גישה שגורמת לך לסלוח לעצמך ולקבל את עצמך על מנת להביא אותך למצב שאתה, כמו שאתה יכול להגיע לגרסה יותר טוב שלך! בלי להשוות את עצמך לאף אחד. כל אחד הוא מיוחד וכל אחד יפה בדרכו שלו. זאת ועוד, שינוי הרגלים שגויים מצריך תרגול ובקרה- קבוצות הדיאטה אכן יכולות לסייע בשינוי אורח החיים מכיוון שכל התהליך נעשה בליווי של אנשי מקצוע, משתתפים נוספים שמהווים קבוצת תמיכה מהסיבה שזהו תהליך שלא יכול לקרות בשיטת הזבנג וגמרנו. אני בעד ניתוק מאורח החיים התובעני היום יומי שלנו אך זה שווה משקל מבחינתי להתנתקות של חופשה בחו"ל. די להלקות את עצמנו על איך שאנחנו חיים. קבלו ותאהבו את עצמכם.

 39. Einat Leyba

  Einat Leyba5 חודשים לפני

  סיימתי את הצפייה ומיד הלכתי לקנות במבה, זה פשוט עשה לי חשק לבמבה! בכל מקרה טבעונות זה הכיוון הנכון אבל מה שעושים במצפה אלומות ממש לא נכון וחסר סיכוי להצליח, הייתי שם, האוכל דוחה, לא משביע ואתה עם כאב ראש תמידי, אין סיכוי להצליח בשום דיאטה כשאתה מרגיש רעב וסובל. טבעונות זה לא אומר לחיות מנבטוטים ומיץ סלרי. סתם קשקוש המצפה אלומות הזה. התזונה האידאלית היא: פירות ירקות דגנים וקטניות בשילוב עם שומן בריא כמו טחינה אבוקדו ואגוזים וכו..

 40. mrjohnny4989

  mrjohnny49895 חודשים לפני

  רוני אתה מלך ! סדרה מעולה !

 41. Haim Levi

  Haim Levi5 חודשים לפני

  לא מבין איזו כנות גדולה אתם רואים ברוני?! אני רואה אותו משחק אותה לא מבין איפה הוא ומה עושים שם, מתפלא מכל מילה של המנחים, מזלזל ונרדם. מבין את הצורך לדובב אנשים, אבל אני ממש לא קונה את פרצוף ה"אני לא מבין מה אני עושה פה ואיך בגעתי לכאן". ברור שיש תחקיר לפני שהוא מגיע, יש מלא סצנות מבויימות (בחייאת, מאיפה יש להם קלנועית לצאת מאלומות??) מצד שני, בראיון עם ג'רי הוא היה נושך ונוקב. מראה את הצד האמיתי שלו של אחד שמבין מצויין את המניפולציה שהמקום עושה על אנשים ומוכר להם אורך חיים מסויים כפתרון לכל בעיות הבריאות שלהם.

 42. omri kashani

  omri kashani5 חודשים לפני

  רוני אתה מראיין בחסד עליון

 43. שי ידידיה

  שי ידידיה5 חודשים לפני

  בני האדם לא ממש יוצרים שינוי, הם עושים התרה,פרידה,כניעה מתוקה ממשהו שתפס את המחשבות והחיים,התהליך של השחרור מפנה מקום למשהו חדש שעכשיו הוא נכנס במצב של בחירה, מצב של "בעל בית" ולא "דייר שכיר". עכשיו כשמשהו נכנס בבחירה הוא מנוהל, גם קושי שחווים צריך לנהל..איש מלמד האדם עצמו לא יכול להיות המנהל. שילוב מידתי של תזונה טובה,סבירה ובכמות יותר קטנה יחד עם שחייה,הליכה,ריקודי עם,טיפוח גינה,טיפולים רפואה משלימה הופכים את תהליך הבריאות והורדת משקל להוליסטי,מענג ולא מחכה לארוחה הבאה...האמת, אחרי החודש הראשון שבו היית לפחות 7 פעמים בבריכת שחייה,הלכת לפחות 7 ימים 75 דקות בכל יום ורקדת 4 ריקודי עם...ואכלת ארוחות טעימות בכמות יותר קטנה...התחושה והגמישות שיופיעו...יתנו לך את הכוח להפוך את הכל להרגל..

 44. נעמה גולן

  נעמה גולן5 חודשים לפני

  בתור אחת שהיתה במצפה אלומות כבר מספר פעמים, עצוב לראות את האור השלילי שהפרק הזה מציג בו את המקום. מעולם לא הבטיחו לי שארפא שם. החוויה של ההתרחקות מהאכילה הרגשית יכולה לעשות טוב לכולם. רק צריך להיפתח אליה. והלמידה המעמיקה בסדנאות שם דרך הגוף וההערכה מחדש של מה שמכניסים אליו- בעיני היא חזקה ואין לה תחליף.

 45. ערוץ הערוץ שלי

  ערוץ הערוץ שלי5 חודשים לפני

  חבל שלא עשו לך חוקן שהיה יוצא לך מהפה המסריח שלך את והמקום הזה זה הונאה שרלטנות

 46. משה בבאי

  משה בבאי5 חודשים לפני

  חווית צפייה. איה ריגשה מאד עם הסיפור האישי על אבא שלה. גם הטבחית שהצליחה לייצר שינוי בחיים שלה ודיברה על הדיכאון. רוני קובן כובש עם הפשטות שלו. אלומות נראה כמו מקום טוב שנותן הזדמנות להסתכל על החיים שלך כשאת/ה מחליט/ה שהגיע הזמן לעשות שינוי

 47. no name

  no name5 חודשים לפני

  רוני בבקשה תהיה שם 3 חודשים עבודה תמיד יש! משפחתך תתמוך בך ותאהב אותך 5 ימים לא מספיק נראה מקום קסום ויפה ואנשים טובים וחכמים עם מלא אוכל בריא וטעים

 48. no name

  no name5 חודשים לפני

  אורטל ❤

 49. אליעזר מייטס

  אליעזר מייטס5 חודשים לפני

  פרק ממש טוב!!! תודה רבה!

 50. Pash D

  Pash D5 חודשים לפני

  המגיש הכי טוב שהכרתי

 51. Dorian Gottlieb

  Dorian Gottlieb5 חודשים לפני

  מראיין ואיש מרתק. כיף לצפות בכל התוכניות. טלביזה איכותי במיטבה.

 52. NoaLives79

  NoaLives795 חודשים לפני

  רוני היקר, תוכנית 12 הצעדים משנה אנשים. צריך להגיע לסבל הבלתי נסבל של ההתמכרות (לאוכל, מין, אלכוהול, סמים, הימורים, אנשים וכו') כדי להתמסר לה, אבל מי שמתמסר לה רואה ניסים, ובעיקר מפסיק להיות לבד בעולם הזה.

 53. Ari Waldman

  Ari Waldman5 חודשים לפני

  רוני באמת נראה יותר טוב בסוף!

 54. moses

  moses5 חודשים לפני

  הוכח מדעית שלא האוכל שאת/ה מכניס/ה לגוף הוא מה שמזיק או להיפך אם את/ה לא עושה ספורט ואפטימיות בחיים הרי גם אם תאכלו כל הזמן ירקות אמנם פעילות מעיים קבלת אבל גוף בריא וחזק לא קיבלת לכן אנשים תאכלו במידה במשקל ובמשורה מה שבא לכם ומה שעושה אותכם שמחים ולא לשכוח לעשות ספורט הליכות ואופטימיות תהיו בריאים..😘😘

 55. חגי ביטון

  חגי ביטון5 חודשים לפני

  עבודה עיתונאית מהעידית שבעידית..

 56. ELI L

  ELI L5 חודשים לפני

  גם מרעיבים את הבן אדם וגם רוצים כסף?, בחינם עושה לכם את זה. שרלטנים

 57. שחף שגיא

  שחף שגיא5 חודשים לפני

  רוני היקר, אתה מרגש אותי כל כך. כל פרק מחדש אתה נותן לי את הזכות לצפות בך בסיטואציות מרגשות ומעוררות מחשבה. תודה על הפרק הזה באופן מיוחד. נשבר הלב על אורטל- יהי זכרה ברוך.

 58. Gygy Hhhj

  Gygy Hhhj5 חודשים לפני

  היה מצחיק לא מקטע רשע חחח

 59. nadv1

  nadv16 חודשים לפני

  רוני היקר האוכל מגיע כדי למלא אצלנו חוסר מסויים אצל המון אנשים במיוחד אנשים בעלי רצון לעשיה אמיתית רק תוכן רוחני יתן להם סיפוק מלא ללא צורך באוכל גשמי מנחם.. עבודה קשה וארוכה אבל תחתור לכיוון הזה הרגשת שלמות על ידי התנתקות מהחומר ומילוי רוחני

 60. anabanana_strawberry

  anabanana_strawberry6 חודשים לפני

  רוני 🥰👏👏👏

 61. מתן טבול

  מתן טבול6 חודשים לפני

  מדהים

 62. y.l- awesome's

  y.l- awesome's6 חודשים לפני

  סוף עצוב באמת נהנתי מכל הפרקים אבל זה שהגדשתה בסוף ופתאום קצת להיות בני אדם במקום מכונות רייטינג ודרמה ריגש אותי. בנוסף די זיעזעה אותי שאחר''כ בדקתי כמה עולה שם 7 לילות וגילית שזה 7.5 אלף ש''ח ויש אנשים שדיברו שם שהם נשארים גם חודש אז פתאום הבנתי כמה '' צנועה '' ה '' גורו'' הזה ברמת חייו